Pages

Bilgisayar ve Eğitim Araştırmaları Dergisi

September 1th, 2013 by Author

Dergiye makalenizi göndermeden önce "Dergi Politikası" menüsünden "Yazım ve Yayın İlkeleri" bölümünü mutlaka okuyunuz. Gönderdiğiniz makalelerin dergi yazım kurallarına uymaması durumunda hakemlik süreci başlamadan yazara iadesi yapılacaktır. Bir ay içerisinde düzeltme yapılmayan makaleler sistemden silinerek değerlendirme kapsamı dışında bırakılacaktır.

Değerli Yazar ve Okuyucularımız;

Önümüzdeki sayıdan itibaren Creative Commons Lisansı
Dergimizde yayınlanan eserler Creative Commons Al 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanacaktır.

Creative Commons Lisansı
Dergimizde yayınlanması için gönderilen makaleler intihala karşı Plagiarism Detector programı ile taranması hedeflenmektedir. Makaleler hakemlere gönderilmeden önce gerekli incelemeler yapılarak yazara bilgi verilecektir.

Değerli Okuyucularımız;

April 21st, 2013 by Author

Dergimizin yedinci sayısı yayınlanmıştır. Değerlendirme sürecinde bize katkılarını esirgemeyen hakemlerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Cilt4 Sayı 7'de; Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Alan Eğitimi ve Eğitim Araştırmalarına yönelik makaleler bulabilirsiniz.

 

Değerli Okurlarımız;

April 21st, 2013 by Author

JCER dergisinin Cilt 5 Sayı 9 baskısı yayınlanmıştır.

 

Yeni sayı için Makale gönderimleri ;

March 9st, 2015 by Author

Dergimizde yeni dönemde yayınlanması için makale kabulü devam etmektedir. Makalele gönderimleri Ulakbim Dergi Park üzerinden yapılmaktadır. Makale gönderimi yapılmadan önce dergiye yazar olarak kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

March 9st, 2015 by Author

Dergimiz Directory of Open Access Journals (DOAJ) tarafından taranmaya başlamıştır. Dergimizde yayınlanan makallelerin DOAJ ekleme işlemleri tamamlanmıştır.

Agust 11st, 2016 by Author

Dergimiz Directory of Research Journals Indexing (DRJI) ve ULRICHSWEB (Global Serials Directory) tarafından taranmaya başlamıştır.