שלטים בשנת 2020

איך מייצרים שלטים בשנת 2020?

שנת 2020 החלה ונדמה כאילו אנחנו נמצאים בעתיד טכנולוגיות חדישות שיצאו מתוך סרטים בדיוניים כמו חזרה לעתיד, מכוניות שנוסעות ללא נהג, אפליקציה שמדליקה את הדוד מרחוק, קופות אוטומטיות ללא קופאית, תשלום ללקוחות דרך מכשיר סלולארי,  ופיתוחים רבים נוספים שלא הכרנו בדורות קודמים ואם היו מספרים לנו שכך יראה העתיד כנראה שלא היינו מבינים על מה מדובר.
 
 
 

שילוט בעידן החדש איך העתיד משפיע בשנת 2020?

בעבר הלא רחוק יצרן שלטים היה מקצוע הדורש מיומנויות רבות, צביעה, ציור, ריתוך, חיתוך, הדבקה היו חלק מהכלים הדרושים להכנת שלטים, באמצעות שרטוט שבלונות על נייר ושימוש בצבע יוצרו שלטים רבים כאשר הוספת תמונה לשלט כבר הייתה מורכבת ודרשה את מיומנויות הציור, תהליך הכנת שלט ללקוח לקח מספר ימים לכן גם מחיר השלט היה יקר, שנים לאחר מכן חדרו לשוק מכונות ההדפסה בפורמט רחב (פלוטר) מכונות אלו הפכו את החיים קלים ואפשרו ייצור שלטים במהירות דיוק ובאיכויות שונות ייצור שילוט לעסק הפך לקל.
 
2020 ממש כאן עם טכנולוגיות ומכשור עתידני
כן אם אתם מדמיינים סצנה מסרט בדיוני של מכונה שמייצרת שלט לבד דעו לכם שהאפשרות לא רחוקה, מכונה שמזינה אוטומטית את החומר מדפיסה עליו ומעבירה לשולחן החיתוך מה שנשאר זה לארוז את המוצר ולספק ללקוח.
 
כיום ציוד חדשני עבור שילוט משנה את כללי המשחק, הוא מאפשר ייצור המוני במחיר זול במהירות ובחיסכון ענק של כוח אדם, הדפסה ישירה על גבי לוחות חוסכת את זמן ההדבקה ואת עלות המדבקה, שולחן חיתוך מבצע את החיתוך שהיה מבצע העובד אך במהירות גדולה ובדיוק רב יותר. הציוד העתידני מאפשר הוזלה משמעותית בייצור שלטים תוך מתן אפשרות לייצור המוני.
 

מה השתנה עוד בתחום

המכונות והציוד מאלצים את בעלי העסקים לשכור מקומות גדולים יותר ושטחי מסחר זולים יותר, לא מעט עסקים עוזבים את הערים היקרות ופונים לאזורי תעשייה מרוחקים המאפשרים הגדלת שטחי המסחר בשכירות נמוכה יותר, ניתן לראות עסקים רבים שעברו לכפר קאסם, אופקים, נתיבות ומקומות זולים נוספים שעד לא מזמן היו נטושים וכיום עם פיתוח דרכי הגישה הפכו לאטרקטיביים.

זקוקים לשילוט לעסק רוצים לקבל הצעת מחיר מלאו את הפרטים בטופס הבא:

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר לשילוט

2 + 10 =