זכוכיות מודפסות המדריך המלא

אחד מהחומרים הנצרכים כיום בתעשיות הריהוט, השילוט, העיצוב וכו’ הוא זכוכית מודפסת. זו משמשת כחלק מארונות הזזה, מחליפה לעיתים את הקרמיקה במטבח, משמשת לשילוט משרדים ובנייני יוקרה ובין היתר, ניתן לראות אותה במוצרים קטנים וגדולים. כעת, בואו נכיר ממתנות קטנות ודקורציה פשוטה ועד מעקות זכוכית, קירות הפרדה, מחיצות, דלתות וחיפויים נוספים, את השימושים הנרחבים בחומר גלם זה.

למה דווקא זכוכיות מודפסות?

לזכוכית מודפסת כמה יתרונות עיקריים: יוקרה, אלגנטיות, ניקיון, שקיפות וייחודיות. מלבד זכוכיות שבאות בצורות סטנדרטיות כגון ריבוע ומלבן, ישנן גם זכוכיות מודפסות בצורות א-סטנדרטיות לדוגמה: עיגול, אליפסה ועוד, ואלו משמשות בעיקר למתנות ולמזכרות.
רבים האדריכלים המשתמשים ביתרונותיה של הזכוכית המודפסת, מוסיפים אותה לארון בחדר השינה, מדגמים בה מקלחונים ובעזרת שלל עיצובים מעניקים מראה ייחודי ויוקרתי למגוון בתים, מקומות עבודה, מלונות, חדרי אירוח ואפילו מתנות קטנות לבני המשפחה והחברים.

זכוכית מודפסת מהמפעל אליכם

נכון שבעבר תהליך הדפסה על זכוכית היה ארוך ומסורבל יותר, אך היום הדבר פשוט ממה שהיה מקובל. שנת 2020 כוללת טכנולוגיות רבות וחדשנות מהירה בתחום, להלן התהליך מן המפעל עד הבית:
ראשית, מגיעה הזכוכית הריקה אל המפעל כלוח גדול, לוחות רבים כמו אלה נחתכים בהתאם, עוברים ליטוש, פינוי לצורך הכנת שקעים ועוד. בדרך כלל, אם תשמש הזכוכית כמוצר מסיבי לבית או לבניין, תעבור חיסום – מה שמעניק לה חוזק נוסף ומגן עליה מפני מצבים של הפעלת כוח ושבירה, עובי הזכוכית נקבע על פי ייעודו של המוצר – 3 מ”מ לתמונה קטנה, 6 מ”מ למקלחונים ומוצרים נוספים ו-10 מ”מ למעקות ועוד. מי שיודע את הכל בנושא זה ויכול לעזור לכם לבחור את הזכוכית המודפסת המושלמת במקרים של שימושים למקומות עבודה, אירועים, מגורים ואירוח הינו זגג שאיתו יש להתייעץ טרם התהליך.

הדפסה על זכוכית

כעת, קצת על הדפסה על זכוכית:
על זכוכית ניתן להדפיס במדפסת UV שולחנית או היברדית, אך חובה טרם ההדפסה לבצע ניקוי יסודי של הזכוכית באמצעות אלכוהול כדי שלא ישארו עליה שאריות של שומן ואבק ולאחר מכן יש למרוח עליה פריימר – חומר מקשר המאפשר חיבור בין הצבע לזכוכית בצורה מיטבית מבלי להתקלף לאחר זמן קצר. מומלץ לשים מדבקה מעל הצבע לאחר התייבשות כדי שתהיה שכבת הגנה נוספת.

ספקים שמעניקים שירותי הדפסה

שלטים זה אנחנו רחובות
גרף פרינט לוד
אי אם מערכות שילוט
טולס שלטים

 

שימוש מאסיבי בזכוכית מודפסת

כפי שנאמר בהתחלה, תוכלו למצוא את השימושים המאסיביים בזכוכית מודפסת בעיקר בתוך מבנים סגורים – מלונות, משרדים, חדרי אירוח, בתים פרטיים ובנייני יוקרה. מקלחונים, קירות שקופים, מעקים, מחיצות, חדרים שקופים, ארונות הזזה, אותיות וכתובים, מזרקות וכל מקום שבו משולבים לוחות זכוכית גדולים, שם נמצא השימוש המאסיבי בחומר גלם זה.
יש לו היכולת להוסיף מראה קלאסי ונקי ולשדר נראות מדוקדקת, מה שמחפשים אנשים שרוצים להשקיע ועם זאת, להביא את הפאן הייחודי שלהם דרך התמונה המודפסת.

מזכרות ודקורציה

כיום רבים נוהגים לתת מתנות המשלבות זכוכית מודפסת לאהוביהם וליקיריהם. השימוש הנרחב ביותר בתחום המתנות והדקורציה הוא תמונה על זכוכית בגדלים שונים, אנשים אוהבים להעניק מתנות כאלה כדי להנציח רגעים חשובים ולתת להם את הכבוד הראוי להם על הקיר או על השידה. עוד שימושים דומים בנושא הם לעיתים תכשיטים דוגמת שרשרת או צמיד אליהם מחוברת תמונת זכוכית קטנה או אפילו מחזיק מפתחות. ישנם גם שימושים יחודים יותר כגון החלפה של בריקים או חרסינה בקיר בזכוכית מודפסת וכו’.

לסיכום:
רוצים לעצב את מקום העבודה לשדר יוקרה או להביא את החוויות הייחודיות שלכם הביתה לסלון דרך תמונה המנציחה רגע מאושר מן החיים? זה המקום בשבילכם.

 רוצים לקבל הצעת מחיר מלאו את הטופס המצורף.

15 + 15 =