שלטים לעסקים כלי שיווקי מצוין

שלט לעסק הוא אחד האמצעים לחשיפה פרסום והבאת לקוחות חדשים. שילוט עסקים מיועד לכל עסק חנות קטנה או רשת גדולה. התאמת השלט חשובה להקניית אופי לעסק לכן חשוב להתייעץ עם חברת שילוט בטרם בחירת השלט.

שלטים לעסקים בחירה נכונה

כיצד בוחרים את השלט הנכון? מה עדיף אותיות בנויות? ארגז מואר? או שלט פח?

בחירת השלט נעשית תוך כדי שקלול מספר פרמטרים הכוללים שטח השלט, אזור מואר או חשוך, תקציב העומד לעסק, מרחק השלט והמיקום של העסק לאחר שקלול הפרמטרים ניתן להציע לבעל העסק את השלט המתאים ביותר.

אותיות מוארות – שילוט יוקרתי המאפשר ראיה למרחק רק מיועד לבעלי תקציב גבוהה, אותיות מוארות נעדיף להתקין באזורים חשוכים כמו אזורי תעשייה, כביש מרוחק, אותיות מוארות ניתן לייצר ממגוון רחב של חומרים אותיות אלומיניום, אותיות פרספקס, אותיות פיויסי הן עמידות לשנים, ניתן לראות שילוט מסוג זה ברשתות מזון, רשתות ביגוד, קניונים ומרכזי קניות.

שלטים מוארים – שלט מואר הוא שלט הכולל ארגז אלומיניום, פח, או פרספקס בו מותקנים מודולי לד להענקת תאורה מקסימלית, בחזית השלט מורכב לוח אקריל (פרספקס) מעביר אור ועליו מודבקת מדבקה מעבירת אור מודפסת או חתוכה בפלוטר, אפשרות נוספת יריעת פנפלקס מעבירת אור במקום לוח אקריל בדרך כלל כאשר הארגז במידות גדולות ולא מעוניינים בחיבורים של לוחות משתמשים ביריעה זו, על הפנפלקס ניתן להדביק מדבקות מעבירות אור או לבצע הדפסה ישירה במדפסת פורמט רחב.

שלטי פח – שילוט פח משמש באתרי בנייה או כשלטי פרסום ענקיים במקומות בהם הצורך הוא בשילוט זול בקנה מידה ענק, שלטי פח כוללים מסגרת עץ או מתכת עליהם מורכב פח מגולוון או לבן ועל הפח מודבקות מדבקות מודפסות או חתוכות בהתאם לדרישת הלקוח, שילוט מסוג זה ניתן לראות בצמתים מרכזיים, על גדרות במגרשי כדורגל או כדורסל, וכחלק משילוט זול לחנויות שהתקציב שלהם קטן.

מוצרי פרסום וקד"מ – קיימים מוצרי פרסום רבים המסייעים בקידום המכירות בתוך העסק ומחוץ לעסק המציעים פרסום מבצעים או מותגים, רולאפ, מתקן מתמגנט, דלפק דיילת, מניו בורד, פופאפ, מולטי קיוב ומוצרים רבים נוספים המאפשרים החלפת המדיה בצורה קלה ומהירה.

רוצים לקבל ייעוץ עבור שלטים לעסק שלכם?

כאן תוכלו למצוא רשימת יצרני שלטים המתמחים בשילוט עסקים המציעים מגוון רחב של פתרונות שילוט לעסק, שלחו את הטופס עם הפרטים ותקבלו ייעוץ ללא התחייבות לשילוט שלכם.

יצירת קשר לייעוץ מקצועי

טולס שלטים

חברה מקצועית ומנוסה המייצרת ומתקינה את כל סוגי השלטים שילוט חיצוני ופנימי. ייצור אותיות מוארות, אותיות אלומיניום, אותיות בולטות, שלטים מוארים, שלטי פח, גידור אתרי בנייה, גדר מדברת, שלטי פרסום, קונסטרוקציות מורכבות והתקנות בכל חלקי הארץ.

כתובת: היוזמים 9 א.ת אור יהודה טלפון: 03-973-5566

אימייל: office@toolsrd.co.il

טולס שלטים

מור פרויקטים בשילוט

מתמחים בפרויקטים גדולים. עמודי שילוט למרכזי קניות, קונסטרוקציות מורכבות, שילוט ענק, אותיות מוארות ממגוון חומרים, שלטי פח, גידור ושילוט אתרי בנייה, הדפסות דיגיטליות על מגוון חומרים, שמשוניות, רשתות, קנבס וחומרים נוספים, ארגזי תאורה ועוד.

כתובת: כפר קאסם בוויז

נייד: 050-5613336   03-9305198  רוני

מור שלטים

קוים שילוט כללי

שילוט מקצועי לחנויות, עסקים, משרדים, עיריות, מועצות מקומיות וחברות, שילוט חוץ ופנים הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב, כרסום וחיתוך חומרים לפי דרישה, שלטי פח, שלטי לד, מתקני תצוגה ושילוט לפי דרישה.

כתובת: רחוב סעדיה חתוכה 1 יהוד

טלפון: 6818298 – 03 , 050-5289709 משה

קוים שילוט כללי

פלומבה שלטים

שלטי בוטיק ברמה גבוהה, שלטי זכוכית, שילוט אלומיניום, שילוט משרדים, חדרי מדרגות, קומות, מעליות, שלטי הכוונה, אותיות בולטות למיתוג משרד, עיצוב סביבה לימודית ועוד.

כתובת: רחוב הרצל 12 יהוד

טלפון: 050-2222155   03-6325373 שלום

פלומבה שלטים לעסקים

גרף פרינט תעשיות שילוט

הדפסה ישירה על פרספקס, זכוכית, עץ, לוקובונד, קאפה, ומוצרים נוספים, שילוט דיגיטלי לעסקים משרדים וחנויות, אותיות תלת מימד לשילוט חיצוני ופנימי, שלטים מודפסים בכל מידה.

כתובת: המלאכה 7, א.ת צפוני לוד

טלפון: 08-9256712

גרף פרינט שלטים לעסקים